Élő
00:00
08:21
00:51

Ma reggel futottam a Mikulást a tengeri félmaratonra Oxnardban. Oxnard körülbelül 2 órával északra található Orange megyétől, ezért hetekkel ezelőtt főztem egy tervet, hogy beszéljek a Skinny Runnerről, hogy velem jöjjön. Hozzáadott bónusz: Vezette! Köszönöm a jóságnak, hogy van egy intelligens kocsija, így a gáz csak 0,03 dollár volt, vagy valami.

A 2 órás autóútra azonban 4 órás ébresztést jeleztek. Ez nem szörnyű, de a torokfájdalommal küzdöttem, figyelembe véve, hogy hétfőn visszatértem Vegasból. Felébredtem, hogy kevesebb, mint 100%-ban éreztem magam, de a show -versenynek folytatnia kell.

Meghajtó meghajtó.

Az ütemterv szerint eljutottunk a parkolóhelyre, és kiugrottunk a kocsiból, hogy megszerezzük a jelmezes kiegészítőinket, és átjussuk a shuttle -t. (Tegnap este összeraktam a ruhámat a goodwillnél.)

A pálya pontról pontra van (az egyik helyen kezdődik, és a másikban befejeződött), de hosszú buszok várták a futók, hogy kitöltsék őket! Percek múlva voltunk.

Volt egy kis időnk megölni az elején, így megöltük a kameráinkat …

(Képforrás: Skinnyrunner.com)

A verseny: A pálya teljesen lapos, kivéve egy rövid felüljárót a 6. mérföldön. Imádta! Annak ellenére, hogy ez egy kisebb verseny, az éljenző támogatás nagyszerű volt! Sok ember jött ki, és ezt nagyon értékelték.

Jó versenyem volt, túl gyorsan indultam, de nem halt meg teljesen. Tegnap 10 mérföldre futottam, és ruhát és harisnyát viseltem, így nem számítottam PR -re. Jó ideig vagyok itt, nem sokáig

Félmaratoni idő – 1:48:46 Pace – 8:17

A Skinny Runner 90 perc alatt elkészült, és visszahúzódott, hogy a személyes versenyfotósom legyen! Ez körülbelül 226,00 dollárt takarít meg egy 8 × 10 -re.

Mi a francot viseltem?

SR azt mondta nekem, hogy úgy fog felöltözni, mint egy cukorkát, így gondoltam, hogy csak egy éhes lány leszek, aki üldözi őt, Svájci labdarúgó-válogatott Mez de tudtam, hogy a.) Senki sem kapja meg, és b.) Soha nem fogom elkapni, így kötelezőnek kell lennem Csak hozza el a saját cukorkámat.

Tehát elmentem a jóakaratba, és Mikulás segítőjeként végeztem.

Nem a Mikulás kis segítője: (képforrás)

Jelmezhelyzet: Tegnap este nyitott gondolkodással mentem a jóakaratba. Nem volt sok időm, és rájöttem, hogy Wolverhampton Wanderers Mez „működni fogom”. Láttam a kalapot a padlón egy kijelző alatt … most az enyém. majd azonosította a ruhát és a nejlonokat. Egy övet akartam vele feltenni, de ez túl sokat felemelte.

Még soha nem futtam ruhában vagy harisnyanadrágban, de rendben volt. A ruha egy kicsit sok volt, figyelembe véve, hogy soha többé nem fogom viselni, de nagyon sok bókot kaptam rajta, tehát azt hiszem, hogy végül megéri. A teljes jelmez 14,00 dollár alatt volt.

Adja hozzá azokat a hihetetlen ünnepi zoknit, amelyet a Procompression elküldött nekem (amit mindennap viselem január 5 -ig), és a Mikulás segítője készen áll arra, hogy menjen!

Hazafelé megálltunk a Whole Foodsnál és megtámadtuk a helyet.

Végső gondolatok: Robbantam! A pálya lapos volt (hello, szerelem.), És ez egy kisebb verseny volt, szilárd támogatással. Teljesen újra megtenném ezt a versenyt.

Post Run Gondolatok: A torkom úgy érzi, hogy megduzzad, ezért szedek néhány ibuprofént és egy sütit, amelyet a célba kaptam. Egy napi süti távol tartja Gamba Osaka Mez az orvosot. Vagy valami.

KÉRDÉS: Futottad a hétvégén? Ahol? Felöltöztél már valaha egy versenyre?

Fehérbor és étkezési félmaratoni verseny áttekintése

Futtassa a Disney Half Marathon Race Refap -ot. Fehérbor és étkezési félmaraton 2021 Ötletek trükkök és áttekintés a 13,1 mérföldrőlSurf City Half Marathon eredmények eredményei és olvasása

Surf City Half Marathon eredmények eredményei és olvasása

Szörfös városmaraton és félmaratoni eredmények és összefoglaló. Fotók és szórakozás a Huntington Beach -i félmaratoni futásról

AFC Half Marathon Race Refap és Photos

Amerika legszebb városa (San Diego) félmaratoni verseny eredményei és összefoglalása. AFC félmaratoni fotók. Futás

Irvine félmaratoni verseny összefoglalása

Félmaratoni verseny áttekintése és áttekintése. Irvine Half Crazy Half Marathon futópálya, verseny áttekintés és ötletek

Mit kell enni egy késő félmaratoni verseny előtt

Mit kell enni a délutáni félmaratoni rock n roll las vegas előtt. Hogyan lehet üzemanyagot egy félmaraton vagy maraton lat előtt

csípje fel Irvine félmaratont

A Lexus csipke a versenyre Irvine félmaraton. Az Orange County futó fél, 5K, relé eredmények és összefoglaló. 2019 -es csipkés run versenytárcs